DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ TECHNOLOGII

Projektowanie i budowa basenów

Nasza firma JP Spółka z o.o. działa od roku 1991. Naszą specjalizacją jest projektowanie i budowa basenów – zajmujemy się także modernizacją, wyposażeniem i serwisem istniejących już obiektów. Jesteśmy także liderami w dziedzinie optymalizacji kosztów eksploatacji obiektów basenowych poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii w zakresie systemów inteligentnej automatyki i uzdatniania wody.

Jesteśmy jednym z europejskich partnerów niemieckiej firmy Ospa Schwimmbadtechnik, co daje nam możliwość korzystania z najnowocześniejszych w Europie technologii i wiedzy na temat uzdatniania wody w basenach oraz wannach spa dla obiektów prywatnych, hotelowych i publicznych. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie firmy OSPA wspierające nasze własne kilkunastoletnie referencje są gwarancją, że Państwa basen będzie spełniał wszelkie oczekiwania.

Wykorzystując te technologię, jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt basenu i pływalni zlecony przez naszego klienta. Wykonamy projekt basenu krytego i zewnętrznego, jak również możemy opracować pełny projekt technologii basenu dla obiektu już istniejącego w celu jego zmodernizowania.

Jeżeli chcecie Państwo by Wasz obiekt był wyjątkowy pod każdym względem, basen w technologii OSPA jest jedynym słusznym wyborem. Zgłoście się do nas – wykonamy dla Was projekty basenów krytych i odkrytych, jak również zmodernizujemy istniejący już obiekt wykorzystując technologię OSPA. Baseny zaopatrzone w nasze rozwiązania to gwarancja najlepszej jakości wody – przekonajcie się sami.

OSPA Kraków

Wykonanie graff.rs