Automatyka basenowa i sterowanie

 

System sterowania BlueControl od marki OSPA umożliwia w pełni automatyczne kontrolowanie poszczególnych parametrów pracy przydomowego basenu i sterowanie jego ustawieniami. Jest on zintegrowany zarówno z basenem, jak i wszystkimi urządzeniami, jakie się w nim znajdują. Montaż tego systemu znacznie ułatwia obsługę i monitorowanie poszczególnych funkcji, co sprawia, że korzystanie z niego staje się jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

Intuicyjne systemy sterowania automatyką basenową

 

Głównym elementem całego systemu sterowania jest kompaktowy komputer z wyświetlaczem o przekątnej 6,5” lub 10,4”. Dotykowy ekran pozwala na łatwe zaprogramowanie na nim odpowiednich ustawień. Przy jego pomocy można kontrolować elementy uzdatniania wody, jak i poszczególne urządzenia peryferyjne. Jednostka sterująca nie zajmuje dużo miejsca, dlatego doskonale sprawdzi się także w niewielkich pomieszczeniach. Wyróżnia się swoim minimalistycznym i eleganckim wyglądem. Można umieścić ją w pomieszczeniu technicznym lub w dowolnie wybranym miejscu.

Automatyka basenowa to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Przy pomocy wyświetlacza można sterować i regulować wartość pH do optymalnego poziomu, ilość chloru oraz temperaturę. Dzięki temu woda w przydomowym basenie będzie nie tylko zawsze czysta, ale i gotowa do użytku. Systemem można sterować zarówno poprzez panel dotykowy, jak i zdalnie przy pomocy telefonu lub tabletu.

Skontaktuj się z nami

Email: jpbiuro@ospa.com.pl | Telefon: 126-263-232 | Fax: 126-263-232

Komfortowe sterowanie ustawieniami basenu

 

Automatyka basenowa umożliwia łatwe sterowanie wszystkimi funkcjami basenu przy pomocy jednego urządzenia. W ten sposób można kontrolować parametry wody, sterować stacją uzdatniania wody, a także różnego rodzaju atrakcjami wodnymi i oświetleniem. Jest to bardzo proste, gdyż system sterowania wyposażony jest w graficzny interfejs, z którego obsługą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy. Nieustannie kontroluje także poziom pH oraz ilość chloru w wodzie, a w razie ich spadku poniżej określonego poziomu uruchamia alarm. Dzięki temu osoby korzystające z automatyki basenowej mogą mieć pewność, że woda w przydomowym basenie będzie miała zawsze optymalne parametry.

Montaż nowoczesnych systemów sterowania i automatyki basenowej to doskonałe rozwiązanie, które:

  • daje maksimum komfortu korzystania z basenu,
  • umożliwia kontrolowanie parametrów basenu z dowolnego miejsca przy pomocy urządzeń mobilnych,
  • pozwala również skutecznie oszczędzać energię, co przyczynia się do zmniejszenia rachunków za wodę i energię elektryczną.

Automatyka basenowa to złożony system, na który powinni zdecydować się wszyscy właściciele przydomowych basenów, którzy chcą maksymalnie podnieść komfort korzystania z nich.

Charakterystyka

  • Poprzez wyświetlacz możliwe sterowanie, regulacja wartości pH, chloru i temperatury wody basenowej
  • Kompaktowy komputer sterujący z kolorowym ekranem dotykowym w rozmiarach 6.5 „lub 10,4”
  • Możliwość sterowania z telefonu lub tabletu poprzez wbudowany Webserver

Zalety

  • Sterowanie wszystkimi funkcjami za pomocą jednego urządzenia (parametrami wody, stacji uzdatniania wody, atrakcjami wodnymi, oświetleniem )
  • Intuicyjna obsługa za pomocą graficznego interfejsu ekranu dotykowego
  • Regulowane progi alarmowe dla chloru i pH
  • Interfejsy umożliwiają podłączenie do systemów sterowania KNX / EIB lub Crestron