Dezynfekcja basenu OSPA

 

Utrzymanie basenu w należytej czystości ma ogromne znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa osób, które z niego korzystają. Przeprowadzanie regularnej dezynfekcji wody pozwala pozbyć się z niej wszelkich zanieczyszczeń i drobnoustrojów, które się w niej znajdują. W tym celu warto zaopatrzyć się w niezawodny system dezynfekcji wody basenowej OSPA BlueClear. Dzięki niemu kąpiel w przydomowym basenie będzie w pełni bezpieczna.

Wydajny system dezynfekcji wody basenowej

 

Dostępny w ofercie marki OSPA nowoczesny system do dezynfekcji wody to urządzenie, które utrzymuje jej czystość dzięki połączeniu mocy tlenu i ozonu. Zapewnia to oczyszczanie wody na najwyższym poziomie. Innowacyjny system dozowania sprawia, że podczas całego procesu używana jest odpowiednia ilość środka dezynfekującego, która jest niezbędna do przeprowadzenia skutecznej dezynfekcji. Zostaje więc on zużyty w całości, bez pozostawiania resztek. Przekłada się to na realną oszczędność, gdyż można w ten sposób uniknąć marnowania preparatu do dezynfekcji . Nie manipulujemy też niebezpiecznymi chemikaliami.

Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone certyfikatami

 

Urządzenie do dezynfekcji marki OSPA zostało wyróżnione certyfikatem Instytutu Higieny, który potwierdza skuteczność tego systemu. Oznacza on również, że osiąga wysoki poziom redoks. Jest to współczynnik, który określa jakość wody. Im jest on wyższy, tym poziom zanieczyszczeń w wodzie jest zdecydowanie niższy.

OSPA BlueClear to wyjątkowy system, który:

 • gwarantuje najwyższą jakość wody w basenie, zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym;
 • sprawia, że woda staje się krystalicznie czysta oraz odpowiednio dotleniona i ma dobry wpływ na skórę;
 • nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu chloru.

Urządzenie dezynfekujące wodę w basenie poprawia jej parametry, dzięki czemu staje się ona naturalna i bezpieczna. Nie powoduje podrażnień skóry i oczu co sprawia, że można z niej korzystać bez przeszkód.

Skontaktuj się z nami

Email: jpbiuro@ospa.com.pl | Telefon: 126-263-232 | Fax: 126-263-232

Innowacyjne i łatwe w obsłudze urządzenia dezynfekujące

 

Dezynfekcja basenu przy pomocy systemu OSPA BlueClear przebiega bardzo szybko i nie przysparza żadnych problemów. Urządzenia te są bowiem łatwe w obsłudze. Korzystanie z nich nie wymaga gromadzenia zapasów chloru ani używania dużej ilości środków chemicznych dezynfekujących wodę. Są one również przyjazne dla środowiska naturalnego i energooszczędne.

System do dezynfekcji basenów przydomowych jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu, gdyż wyposażony został w szereg różnego rodzaju zabezpieczeń. Pracuje on automatycznie, co znacząco podnosi komfort korzystania z niego. Ten nowoczesny system sprawia, że woda w basenie jest idealnie czysta i spełnia wszelkie wymogi jakości. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo i najwyższy komfort osób, które korzystają z przydomowego basenu, zaopatrz się w niezawodny system do dezynfekcji wody. Sprawi, że będzie ona pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń oraz groźnych drobnoustrojów.

Dodatkowo woda wzbogacona o tlen wpływa korzystnie na stan skóry. Pomaga uniknąć problemów związanych z podrażnieniem nie tylko skóry, ale i oczu. Atutem korzystania z takiego nowoczesnego systemu jest także to, że woda w basenie pozbawiona jest nieprzyjemnego zapachu chloru.

Charakterystyka

 • Wysoce wydajne połączenie dezynfekcji z tlenem i ozonem
 • Środek dezynfekcyjny produkowany na bieżąco zużywany bez pozostawienia resztek
 • Proporcjonalna produkcja środka dezynfekcyjnego na miejscu dozowania
 • Ekonomia płynów pH ( brak zmiany pH w skutek dezynfekcji )
 • Osiągnięcie wysokiego potencjału redoks, co poprawia warunki bakteriobójcze

Zalety

 • Świeża i dotleniona woda przyjemna dla skóry i oczu, bez zapachu chloru
 • Dezynfekcja wody na najwyższym poziomie
 • Wysoka ekonomiczność, łatwość utrzymania i eksploatacji
 • Bezpieczna praca urządzenia
 • Brak konieczności magazynowania chloru
 • Minimalne zapotrzebowanie na środki chemiczne uzdatniające wodę